FIRMY | VEŘEJNOST

Poznejte moderní technologie

Technology Days se po úspěšném premiérovém ročníku 2017 letos vrací s většími ambicemi a ještě širší přehlídkou těch nejnovějších technologií pro automatizaci a robotizaci na více jak 1 300 m² výstavního prostoru. Nenechte si ujít tuto v České republice unikátní akci!
18 partnerů | 20 robotických aplikací | 18 přednášek každý den

MOBILNí robot helmo
Jednou z největších novinek představovaných na Technology Days bude mobilní robot HelMo, který přináší nové možnosti automatizace díky schopnosti přesouvat se mezi více pracovišti. Podívejte se na videu, jak HelMo pracuje ve švýcarském závodu Stäubli ve výrobě elektrických konektorů CombiTac.

lídři ve všech oblastech automatizace
Technology Days nebudou pouze o samotných robotech - díky partnerským firmám, které se na akci představí, bude přehlídka souvisejících technologií naprosto kompletní! Chybět nebudou řídicí systémy, bezpečnostní prvky, průmyslové kamery, dopravníkové systémy nebo nástroje pro roboty, to vše v ukázkách reálných aplikací.
Přednáškový program
Připravili jsme pro Vás nabitý program ve dvou přednáškových sálech - kromě toho hlavního se můžete zaposlouchat do přednášek zaměřených na potravinářský průmysl v dedikované sekci. Program přednášek je každý den stejný.

CHCI NAVŠTÍVIT technology days 2019
Pro svou návštěvu si můžete vybrat jakýkoliv den od pondělí do čtvrtka, vždy od 9 do 17 hodin. Program přednášek je každý den stejný.

Abychom mohli akci co nejlépe připravit, najdete níže formulář pro povinnou registraci, která je ovšem pochopitelně zdarma.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Kdy?
17. - 20. června 2019
od 9 do 17 hodin
Kde?
Výstavní a společenské centrum IDEON
Jiráskova 1963
530 02 Pardubice
Kontakt
+420 466 616 125
Poslat e-mail
Online registrace byla ukončena, Technology Days ale můžete navštívit i tak – Vaši registraci vyřídíme na místě.
REGISTRACE
Poznámky
Ochrana osobních údajů
Identity and contact details of the Controller

The information collected through this contact form is processed by Stäubli Faverges SCA, Controller of the processing, contact details are the following:
Stäubli Faverges SCA
Place Robert Stäubli - CS 30070
74210 Faverges-Seythenex
France

Purposes of the data collection

The data collected is required in order to respond to your request. Your data will be processed depending on the nature of your request, to either put you in contact with a Stäubli representative, to send you newsletters on company news and new products and services, to update our customer relationship management database, for behavioral studies and/or marketing purposes.

Mandatory fields

The information identified by an asterisk (your name, first name, e-mail address, name and address of your company, and country of residence) is necessary so that we can respond to your request and send you the corresponding commercial documentation and newsletters if you agree to receive them, and determine the language in which to send you the documentation. Failure to provide this mandatory information will result in your request not being processed or its processing being delayed.

Recipients of personal data

The data collected via this form is intended exclusively for our authorized services, in particular sales administration, marketing and/or communication services and, where applicable, our local agents.

We may share your personal data with suppliers or service providers that we use to process your request. The latter are contractually bound to respect the confidentiality and security of the data they are likely to receive and to use them only for the needs of the mission entrusted to them.

Data transfers to third countries

The data can be accessed by Stäubli Group companies located outside the European Union. In order to secure these transfers, internal rules for the protection of personal data have been put in place between the companies of the Stäubli group. The guarantees put in place are available on request by email to data.privacy@staubli.com or by writing to STAUBLI TECHNOLOGY & SERVICES
Data Privacy
7, avenue du Pré Closet Parc d’activité des Glaisins, CS 50329
74943 Annecy Le Vieux
France.

Data retention

The personal data collected will be stored only for the time necessary for the purposes for which they were collected, in compliance with applicable law.

Your rights

In accordance with the French Data Protection Act 78-17 of 6 January 1978, as amended, and European Regulation No. 2016/679 on data protection, you have the right to access, rectify, erase your personal data or the right to data portability of your personal data. You also have a right to restrict the processing that concerns you or to object to the processing. You have the right not to be the subject of an individual decision that is based solely on automated processing, such as profiling. You may withdraw your consent to the processing of your data at any time.

To exercise your rights, you may send a letter specifying your request to
STAUBLI TECHNOLOGY & SERVICES
Data Privacy
7, avenue du Pré Closet Parc d’activité des Glaisins, CS 50329
74943 Annecy Le Vieux
France
or email data.privacy@staubli.com, accompanied by a photocopy of proof of identity.

In the event of a complaint, you may refer the matter to the supervisory authority responsible for the protection of personal data.


* Povinná pole
PArTNEři technology days 2019
Zlatí partneři
Stříbrní partneři
Bronzoví partneři
Mediální partneři
Pod záštitou