FIRMY | VEŘEJNOST

Poznejte moderní technologie

Bez automatizace a průmyslových robotů by se v dnešní době neobešla výroba téměř všech věcí, které denně používáme. V červnu budete mít v Pardubicích jedinečnou možnost seznámit se s těmito technologiemi blíže díky akci Technology Days 2019.
18 partnerů | 20 robotických aplikací | 18 přednášek každý den

MOBILNí robot helmo
Jednou z největších novinek představovaných na Technology Days bude mobilní robot HelMo, který přináší nové možnosti automatizace díky schopnosti přesouvat se mezi více pracovišti. Podívejte se na videu, jak HelMo pracuje ve švýcarském závodu Stäubli ve výrobě elektrických konektorů CombiTac.

lídři ve všech oblastech automatizace
Technology Days nebudou pouze o samotných robotech - díky partnerským firmám, které se na akci představí, bude přehlídka souvisejících technologií naprosto kompletní! Chybět nebudou řídicí systémy, bezpečnostní prvky, průmyslové kamery, dopravníkové systémy nebo nástroje pro roboty, to vše v ukázkách reálných aplikací.
práce ve stäubli
Zajímá Vás automatizace a moderní technologie? Rádi byste se kolem nich pohybovali každý den? Možná pro Vás máme řešení...


CHCI NAVŠTÍVIT technology days 2019
Naším cílem je mimo jiné přiblížit tyto moderní technologie využívané ve špičkových firmách i široké veřejnosti - proto budou letošní Technology Days 2019 každý den od 14 do 17 hodin otevřené pro veřejnost. Předchozí registrace není nutná a vstupné je také zdarma. Rádi uvítáme i malé nadšence!

Zajímá Vás robotika a automatizace z profesního hlediska? Potom se prosím registrujte na stránce pro firemní návštěvníky.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Kdy?
17. - 20. června 2019
pro veřejnost vždy
od 14 do 17 hodin
Kde?
Výstavní a společenské centrum IDEON
Jiráskova 1963
530 02 Pardubice
Kontakt
+420 466 616 125
Poslat e-mailPArTNEři technology days 2019
Zlatí partneři
Stříbrní partneři
Bronzoví partneři
Mediální partneři
Pod záštitou
o společnosti stäubli
Stäubli je švýcarskou rodinnou společností s více jak 5000 zaměstnanci po celém světě. Našim zákazníkům v oblastech textilních strojů, napojení energií a průmyslové automatizace poskytujeme podporu v 29 zemích. 
Pobočka v Pardubicích řídí aktivity firmy v rámci celé střední a východní Evropy a patří mezi nejdynamičtěji rostoucí pobočky celosvětově.

Více o Stäubli